CENÍK

Milé klientky a klienti OD LEDNA 2023 dojde ke změně v systému kosmetických ošetření.
Od října 2022 za mě bude přebírat některá kosmetická ošetření nová kolegyně (viz ceník Monika Pikalová), ke které je možné se již od října 2022 za nižší ceny na klasické kosmetické ošetření objednávat. 
Paní Monika Pikalová je začínající kosmetička, tudíž se mohou časy ošetření lehce lišit. Snažila jsem se paní MP vyškolit dle svých postupů, na které jste zvyklé, protože si uvědomuji, jak je těžké najít novou kosmetičku s vyhovující profesionální kosmetikou.

S kosmetikou nekončím, ale ráda bych ji posunula viz níže na vyšší úroveň, ze zdravotních důvodů i lehce zvolnila a získala více časové rezervy na nová školení. Vám budu i nadále k dispozici na konzultace, produkty pro domácí ošetření a V.I.P. ošetření + ostatní služby, které provádím - budu moc ráda, když nám zachováte přízeň. V případě jakýchkoliv dotazů, připomínek na zlepšení mě neváhejte kontaktovat.

Od ledna 2023 budu provádět pouze V.I.P. kosmetické ošetření, na která se můžete kdokoliv bez omezení objednávat jíž od listopadu 2022 (viz ceník 2023 níže Heda Kalva), budu pracovat s novými (7) přístroji a nově i nejvyšší řadou kosmetiky ForLife Madaga - My Secret Exclusive. Kosmetická ošetření budu provádět výhradně JEN pondělí - úterý.

Děkuji za čas, který jste mi věnovali a dočetli až sem. Případné dotazy zodpovím na nejbližším termínu, který máme daný.  Heda Kalva  


Aktuální ceník 2022

Klient si společně s rezervací svého termínu přečetl, chápe, přijímá a souhlasí s podmínkami Vnitřní směrnice kosmetického studia HK BEAUTYCARE (která je uvedena zde na webu v sekci Vnitřní směrnice DOPORUČUJI PŘEČÍST) a zavazuje se k dodržování pravidel pro rezervaci, rušení termínů a systému záloh.

PŘED PERMANENTNÍM MAKEUPEM NEPIJTE KÁVU, ALKOHOL MIN. 24 HOD. PŘED APLIKACÍ

Ceník 2022 Heda Kalva

Ceník 2022 Monika Pikalová

Ceník 2023 platný od 1/2023 ke stažení zde